Blog

 • ​Bahçe peyzajı nasıl planlanır?

  Peyzajınızı tamamen yeniden tasarlamak veya sadece birkaç değişiklik yapmakla ilgileniyor olun, ekime başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli faktörler vardır.

    Tarih: 24.12.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Eviniz İçin Doğru Mobilya Nasıl Seçilir?

  Oturma odanız, yatak odanız veya evinizdeki herhangi bir alan için mükemmel mobilyayı bulmakta zorlanıyorsanız, uyumlu ve rahat bir alan yaratmak için doğru mobilyayı nasıl seçeceğinize dair ipuçlarını takip edin.

    Tarih: 17.12.2021
    Kategori:   Mobilya
 • ​Dayanıklı binalar nasıl tasarlanır?

  Dayanıklılığın çevresel ve ekonomik faydaları oldukça açık görünmektedir. Dayanıklı bir bina - uzun süre dayanan - onu inşa ederken ortaya çıkan çevresel ve ekonomik maliyetleri amorti etmek için uzun bir süre sağlar.

    Tarih: 03.12.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Uygun Bütçeli Dekorasyon Önerileri

  Fazla para harcamadan da uygun fiyatlara herkes güzel bir eve sahip olabilir. Kendiniz ve sahip olduğunuz herkes için şık, davetkar bir ev yaratmak için yapabileceğiniz çok şey var.

    Tarih: 19.11.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Ev Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bir ev satın almayı mı planlıyorsunuz? Sizi ve ailenizi uzun vadede mutlu edecek, sizin için doğru olan mülkü bulmanıza yardımcı olacak bu ipuçlarına göz atmalısınız.

    Tarih: 11.11.2021
    Kategori:   Yaşam
 • ​Bahçenize Dikebileceğiniz En Güzel Kış Çiçekleri

  Yaz aylarının rengarenk bahçeleri yerini solgun kış bahçelerine bırakmasın istiyorsanız ortama sıcaklık katan, birbirinden güzel rengarenk kış çiçeklerini sizler için bir araya getirdik.

    Tarih: 28.10.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Mobilya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Çoğu insan mobilya alışverişi yaparken ne arayacakları konusunda çok az bilgiye sahiptirler. Satın alınacak mobilya türü ilk etapta doğru düşünülmelidir. Bu kılavuz, mobilya satın alırken göz önünde bulundurulması gereken faktörleri içerir.

    Tarih: 21.10.2021
    Kategori:   Mobilya
 • En İyi Ev Tasarım Planı için Öneriler

  Evleri gezerken, oda düzenlerine göz atarken ve kendi evinizi inşa etmeyi hayal ederken, bir evde yaşama deneyimini bozabilecek yaygın tasarım kusurlarının farkında olmak yardımcı olur. İşte ortak tasarım tuzaklarından başarıyla kaçınan planlar.

    Tarih: 15.10.2021
    Kategori:   Mimari
 • En Popüler İç Dekorasyon Stilleri

  Evinizi baştan yaratırken göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı tasarım stili vardır. Çeşitli iç dekorasyon stilleri konusunda güçlü bir anlayışa sahip olmak evinize şık ve uyumlu bir görünüm kazandırabilir. Gelin detaylara göz atalım.

    Tarih: 08.10.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Feng Shui Dekorasyon İpuçları

  Mimariye, ev sitesine ve iç tasarıma uygulanan Feng shui ilkeleri, saçma batıl inançlar değil, pratik ve sağduyulu direktiflerdir. Temel feng shui kurallarını anladıktan sonra evinizde daha iyi bir enerji akışı yaratabilirsiniz.

    Tarih: 01.10.2021
    Kategori:   Yaşam
 • ​Gizlilik için Bahçe Düzenlemeleri

  Bahçeniz dünyadan gizlenmiş özel bir alan olmalıdır. Mahremiyet için çevre düzenlemesi sizi iyi komşular yapabilir ve rüzgardan koruyabilir. Bahçenizdeki mahremiyetinizi sağlamak için duvarları, bitkileri ve diğer özellikleri kullanma hakkında fikir edinin.

    Tarih: 24.09.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Kaliteli ve Dayanıklı Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır?

  Dayanıklı mobilyalar bulmak ve bunu yaparken zamandan ve nakitten tasarruf etmek için ihtiyacınız olan kontrol listesini yazımızda bulabilirsiniz!

    Tarih: 17.09.2021
    Kategori:   Mobilya
 • Çocuk Odası Tasarım Fikirleri

  Çocuk odaları ve profesyonel dekorasyon ipuçlarından oluşan derlememizde, çocuğunuzun isteklerini ve gelecekteki ihtiyaçlarını belirlemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

    Tarih: 10.09.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Evinizi Ekonomik Bir Şekilde Yenilemenin Yolları

  Sanırım hepimiz, zaman zaman evimizden ve iç mekandan sıkılırız. Ancak bu sorununu ortadan kaldırmak için bir odanın görünümünü değiştirebilecek küçük, ucuz değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz.

    Tarih: 20.08.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Peyzaj Kenarı Fikirleri

  Peyzaj kenar malzemeleri için birçok seçenek vardır. Bahçe kenarı fikirleri için bu yazı size yol gösterebilir ve peyzajınız için en iyi ürünü seçmenize yardımcı olabilir.

    Tarih: 13.08.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Mutfak İçin Mobilya Nasıl Seçilir?

  Mutfağın rahat bir şekilde tamamlanabilmesi için birkaç mobilya seçeneği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

    Tarih: 06.08.2021
    Kategori:   Mobilya
 • ​Yeni Normal Evler

  Pandemi yaşam tarzlarımızı ev ofisleri, yüz maskeleri, hijyen uygulamaları ve sosyal mesafeler gibi radikal bir şekilde farklı bir yola soktu. Bu değişimin bireysel ve toplumsal normlarla ne kadar iç içe olduğu göz önüne alındığında şehirler ve mimari uygulamalarda meydana gelecek değişiklikler öngörülebilir hale geldi.

    Tarih: 30.07.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Banyo Dekorasyon Önerileri

  Banyonuza hayat vermek için bir değişiklik hayal ediyorsanız, bütçe dostu birkaç harcama, banyonuza anında yeni bir hayat katabilir. Yeni banyo dekorasyon fikirleri size aradığınız yüksek kaliteli görünümü ve tazeliği verecektir.

    Tarih: 02.06.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Evde Çalışma Alanı Nasıl Kurulur?

  Evden çalışırken üretken kalmak için çeşitli stratejiler vardır. Bu nedenle, uzaktan çalışma için mükemmel bir yer ve uygun ekipman seçmenize yardımcı olacak bir ipucu ve fikir listesi hazırladık.

    Tarih: 28.05.2021
    Kategori:   Yaşam
 • ​En İyi Yaz Bahçesi Fikirleri

  Sıcak havanın tadını çıkarıyorsanız, bu muhteşem yaz bahçesi fikirlerine bayılacaksınız.

    Tarih: 20.05.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Mimari Tarzlar ve Belirleyici Özellikleri

  Hiç bir binaya bakıp hangi mimari tarzda olduğunu merak ettiniz mi? Göz önünde bulundurulması gereken pek çok mimari ipucu vardır, özellikle bir bina birkaç dönem yaşadığında, yaşlandıkça özelliklerini bir araya getirir. Tarihteki en etkili mimari tarzlardan ve hareketlerden bazılarını ve özelliklerini sunuyoruz.

    Tarih: 14.05.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Mükemmel Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

  Bu kadar geniş bir seçenek yelpazesiyle nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir, bu nedenle işleri biraz daha kolaylaştırmak için koltuk seçerken göz önünde bulundurmamız gereken noktaları bir araya getirdik:

    Tarih: 07.05.2021
    Kategori:   Mobilya
 • 8 Adımda Mutfak Planlaması

  Mutfağınızın şık tarzınızı temsil etmesi için mükemmel bir tasarım ihtiyaç vardır. Yeni mutfağınızı sıfırdan tasarlamak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tavsiyeler ve tasarım fikirleri için okumaya devam edin.

    Tarih: 29.04.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Ev Kazaları ve Alınacak Önlemler

  Maalesef eviniz, kazaların meydana gelme olasılığının en yüksek olduğu yerdir. Kazaların önlenmesi için herkes evdeki tehlikelerin farkında olmalıdır.

    Tarih: 22.04.2021
    Kategori:   Yaşam
 • ​Saksıda Sebze Yetiştirmek

  Kendi sebzelerinizi ve bitkilerinizi yetiştirmek kulağa çekici geliyorsa ancak çok fazla alanınız yoksa, saksılar ve kaplar geleneksel mutfak arsasına uygun alternatiflerdir. Sebze bahçeniz yetersiz alan veya uygun olmayan bir alanla sınırlıysa, taze, besleyici, evde yetiştirilen sebzeleri kaplarda yetiştirmeyi düşünebilirsiniz.

    Tarih: 16.04.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Hayata Açık Konsepti ile DKY ON Kağıthane

  Mimari konsept, bir projeyi başından sonuna kadar takip eden ve bitişte olduğu kadar başlangıçta da önemli kalan tek tutarlı unsurlardan biridir. Bir mimari konsept örneği olarak DKY ON Kağıthane projemizi gelin birlikte inceleyelim.

    Tarih: 09.04.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Zevkinize Göre Mobilya Tarzları

  Mobilya türleri belirli bir atmosfer yaratmaya çalışır. Mobilya stillerinin, evinizi ve odalarınızı nasıl görmek istediğinize dair fikirlerinize uyumlu olması gerekir. İstediğiniz iç tasarımı elde etmeniz için faydalı ipuçlarını bu blogda bulabilirsiniz.

    Tarih: 02.04.2021
    Kategori:   Mobilya
 • Yatak Odası Dekorasyonu İçin İpuçları

  Yatak odanız, sevdiğiniz renkleri ve duyguları ifade eden, kişisel bir kaçış noktasıdır. Yatak odanızı dekore ederken dikkat etmeniz gereken ana kuralları yazımızda keşfedebilirsiniz.

    Tarih: 25.03.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Covid-19’u Evinizden Uzak Tutmanın İpuçları

  Evinizdeki yüzeyleri temizlemek ve sterilize etmek, sizin veya sevdiğiniz birinin Covid-19’a yakalanma olasılığını düşürmeye ve onu başka birine yayma şansınızı azaltmaya yardımcı olabilir. Aşağıda, virüsün yüzeylerde ne kadar süre dayanabileceğine, hangi dezenfektanların onu öldürebileceğine ve temiz tutmak için atmanız gereken adımlara değineceğiz.

    Tarih: 19.03.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Bahçeniz İçin 'Kendin Yap' Fikirleri

  Evinizin hangi bölümü olursa olsun, kendi mobilyalarınızı yapmak her zaman sizi istediğiniz şeye tam olarak yaklaştırır ve bütçenize de dost olur. Bahçeniz için uygulayabileceğiniz birkaç kendin yap fikrini bu yazımızda keşfedebilirsiniz.

    Tarih: 11.03.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Dünya'daki En İyi 10 Mimari Yapı

  Dünyanın dört bir yanından büyüleyici mimari yapılar, aynı zamanda en iyi binalar ve simge yapılar arasındadır. Neredeyse her kıtayı kapsayan 10 mimari hazineyi derledik.

    Tarih: 05.03.2021
    Kategori:   Mimari
 • 2021 Mobilya Trendleri

  Mobilya sektörü yeni yıla yeni tasarımlar ve ürünlerle hızlı bir başlangıç yapıyor. Bu senenin modası canlı renkler ve ahşap mobilyalar üzerinde yoğunlaşıyor.

    Tarih: 24.02.2021
    Kategori:   Mobilya
 • Mutfak Dekorasyonu İpuçları

  Mutfak için daha büyük olan her zaman daha iyi değildir. Küçük mutfaklar genellikle büyük mutfaklardan daha verimli çalışma alanı yaratır. Alanı iyi kullanma ve tasarım sadece büyük mutfaklara özel değildir. Mutfağınız için ihtiyacınız olan şeyler; alanınızı düzenli, işlevsel ve şık tutacak bazı güzel mutfak dekorasyon fikirleridir.

    Tarih: 12.02.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Rezidans Yaşamı Hakkında Her Şey

  Son yıllarda sıkça tercih edilen rezidanslar, konfor ve sosyal donatılarla güvenli bir yaşam alanı sunuyor. Eğer rezidans yaşamı için düşünceleriniz varsa size neler sunabileceği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımıza göz atın.

    Tarih: 05.02.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Bahçenize Şıklık Katacak Mobilyalar

  Güzel bahçeler duyularımıza hitap eder. Basit konseptler, bahçe alanınızın keyfi için ve özellikle mikro bir bahçe olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, daha az gerçekten daha çok olabilir.

    Tarih: 29.01.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • 2021 Mimari Trendleri

  Evlerimiz yaşamın en konforlu ve güvenilir alanlarıdır. Yaşamınıza uygun bir mimari ile evinizi daha keyifli hale getirmek mümkün. Her caddede yürüdüğünüzde neredeyse her yerde mimari tarzların ve zevklerin zamanla değiştiğini görebiliriz. Binalar, yeni inşaat yöntemlerinden, demografik değişimlerden ve sanattaki trendlerden etkilenirler. İşte mimarideki güncel trendlerden birkaçı:

    Tarih: 21.01.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Evinize Fark Katacak Mobilya Kullanımları

  Mobilyalar, bir mekanın havasını değiştirebilecek güçlü etkiye sahip olabilir. İç mekanda tercih edilen mobilyalar, öncelikleri ve kişilikleri olduğu kadar iletilmek istenen atmosfer hakkında da çok şey ifade eder. Evinize farklı bir hava katma düşüncesindeyseniz, bu yazıda mobilyalarınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda size yardımcı olabiliriz.

    Tarih: 14.01.2021
    Kategori:   Mobilya
 • Oturma Odanızı Baştan Yaratın

  Oturma odası dekore edilmek istendiğinde genellikle “Oturma odamı dekore etmeye nereden başlamalıyım?” sorusu sorulur. Öncelikle dekorasyon tarzınızın ne olduğunu düşünmelisiniz. Bunu bilmek size dekorasyon yolu boyunca kararlarınıza rehberlik edecek sinyaller verir. Dekorasyon tarzınızı göz önünde bulundurarak nasıl başlayacağınızla ilgili hazırladığımız ipuçlarını takip edin.

    Tarih: 08.01.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Evinizi Yılbaşına Hazırlayın

  Karantinada yılbaşı kutlamalarının kalabalık olmaması, ev halkıyla gerçekleştirilmesi ve mesafenin korunması gerekiyor. İlk bakışta tüm gün evde olmak biraz sıkıcı görünse de yeni yıl kutlamasını ufak değişikliklerle eğlenceli hale getirebiliriz.

    Tarih: 30.12.2020
    Kategori:   Yaşam
 • Bahçe Düzenleme Önerileri

  Bahçenizi düzenlemek ve dış mekanınızı elden geçirmek istiyorsanız sizin için bazı bahçe ve peyzaj fikirleri derledik. Alanınıza uygun olacak şekilde yapılan bahçe düzenlemeleri aynı zamanda mülkünüzün değerini de arttıracaktır.

    Tarih: 24.12.2020
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Karantinada Neler Yapılabilir? Aktivite Rehberi

  Yeni bir restorana gidene, dans etmeye, konsere gidip, film izlemeye ya da arkadaşlarınıza sarılıncaya kadar keyifli vakit geçirebileceğiniz birkaç öneri derledik.

    Tarih: 17.12.2020
    Kategori:   Yaşam
 • Evinize Yepyeni Bir Görünüm Kazandıracak Dekorasyon İpuçları

  Sade dekorasyonlar az zaman harcanması gerektiği anlamına gelmez. Dekorasyon süreçlerini olabildiğince basit tutarak minimal bir iç tasarım gerçekleştirilebilir. Düzenlemelerin dikkatli yapılması en büyük verimi sağlayacak önemli etkenlerdendir. Eşyaları kullanırken nefes alabilecekleri alanlar yaratılırsa iyi dekorasyonlar yapabilmek mümkün olacaktır.

    Tarih: 10.12.2020
    Kategori:   Dekorasyon
 • Mobilyalarınızı Özenle Seçin

  Medeniyet kadar eski olan bu kavramın geçmişi hakkında düşünmenin, kendi yaşam ve çalışma alanlarınız için yapacağınız mobilya seçimlerine ilham vereceğini düşünerek, mobilyanın tarihi hakkında birkaç bilgi paylaşmak istiyoruz.

    Tarih: 24.11.2020
    Kategori:   Mobilya
 • Küçük dokunuşlarla çok şey değiştirtilebilirsiniz!

  Ne kadar küçük olursa olsun, evinizin tarzını dışarı taşıyan, nefes aldıran bir uzantısıdır balkonunuz. Bazen sohbet etmek, bazen ailecek keyifli yemekler yemek, bazen de sadece vakit geçirmek için kullandığımız balkonlarımızı, akıllıca döşeyerek daha keyifli hale getirebiliriz.

    Tarih: 12.11.2020
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Yepyeni bir daire konsepti: +1,5

  Yepyeni bir daire kavramı DKY'de sizi bekliyor. Ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız ferah, kullanışlı, güneş alan evlerimiz kayıpsız mimariyle inşa ediliyor, sahip olduğunuz hiçbir metrekare boşa gitmiyor.

    Tarih: 25.01.2018
    Kategori:   Mimari
 • Daha Fazla


  DKY E-bülten

  Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli