Blog

​Uygun Bütçeli Dekorasyon Önerileri

Fazla para harcamadan da uygun fiyatlara herkes güzel bir eve sahip olabilir. Kendiniz ve sahip olduğunuz herkes için şık, davetkar bir ev yaratmak için yapabileceğiniz çok şey var.

​Uygun Bütçeli Dekorasyon Önerileri

Yayın Tarihi:   19.11.2021

Duvarları Boyayın
Duvarlarınızı kendi başınıza boyamak, evinizde yapabileceğiniz en uygun maliyetli dekoratif güncellemelerden biridir ve sadece bir duvarı boyamak ekonomik ve gerçekten harika bir yükseltmedir.

Çirkin Öğelerden Kurtulun
Neleri satın alıp alamayacağınız konusunda endişelenmeye başlamadan önce, nelerden kurtulmanız gerektiğini düşünün. Eski, yıpranmış veya hasarlı ürünler evinizin görünümünü kötüleştirebilir ve eğer gerekli değilse, bunları kaldırmak evinizin daha temiz bir görünüme ulaşmasını sağlar.

Eklektik Olun
Ev dekoru stilleri yelpazesinde, eklektik tasarımlar genellikle çoğaltılması en kolay olanlardır. Niye ya? Görünüm tamamen karıştırma ile ilgilidir ve eşleşmez. Belirli bir yan sehpa veya mavinin tam tonunu bulmaya gerek olmadığından, mobilya ve dekor alışverişi çok daha uygun olacaktır.

Perdelerinize Süs Ekleyin
Yeni perdeler satın almak yerine, temel perde panellerine ütüyle döşeme ekleyerek zaten sahip olduğunuz şeye yatırım yapın.

Eserlerinizi asın
Çerçeveli baskılar pahalı olmak zorunda değildir, ancak bir odayı değiştirebilirler. Bir projeye gerçekten hazırsanız, kendi sanat eserinizi deneyin ve eserinizi kendi başına veya bir galeri duvarının parçası olarak asmak için çerçeveleyin.

Bitki Saksısı Yapın
Sahte bitkiler, düşük bir fiyata şık bir dekor yaratabilir. Uygun fiyatlı bir seçenek bulun ve ardından güzel bir stand üzerinde veya el yapımı bir saksıda şekillendirin.

Eski Bir Merdivene Yeni Bir Hayat Verin
Eski ahşap merdivenleriniz, bir sonraki favori dekor parçanız olabilir. Birini biraz zımpara kağıdı ve hatta bir kat boya ile temizleyin, ardından yedek havluları asmak veya battaniyeleri koymak için kullanın.

Mutfak Dolaplarını Boyayın
Vurgulu bir duvar boyamaya benzer şekilde, mutfak dolaplarını boyamak, evinizde en çok kullanılan odalardan birine hızlı bir şekilde taze bir his verecektir. Bir renk seçin ve bir fırça alın.

Kitaplığınızı Yeniden Düzenleyin
Kitaplığınız bozulduysa ve belirli bir yeri olmayan her şeyi koyabileceğiniz bir yer haline geldiyse, temizleme zamanı gelmiştir. Belki kitaplarınızı renklerine göre istiflersiniz ya da bazı yeni kitap ayraçları ile işleri ladinlersiniz.

Banyo Aynanızı Değiştirin
Hiçbir şey eski bir banyoyu makyaj masasının veya lavabonun üzerine asmak için yeni bir aynadan daha hızlı çekemez. Çok sayıda uygun fiyatlı yeni seçenek bulabilir veya düşük fiyat etiketi ile havalı bir vintage parça aramaya başlayabilirsiniz.

Dokuma Sepet Satın Alın
Hemen hemen her perakendecide ucuz dokuma sepetler bulabilirsiniz. Bir odaya bohem bir hava katarlar ve herhangi bir alanı dağınıklıktan uzak tutmak için yedek eşyaların saklanabileceği bir yer sunarlar.

Aplikler yükleyin
Birkaç lambayı geçmeli apliklerle değiştirmek, göründüğünden çok daha basit bir iştir. Ayrıca, beğeninize göre kişiselleştirebileceğiniz daha modern bir görünümle baş başa kalacaksınız.

Yemek Odası Masanıza Bir Masa Örtüsü Ekleyin
Çıplak bir yemek masası çok az geliyorsa ancak bir masa örtüsü çok resmi görünüyorsa, basit bir masa koşucusu seçin. Herhangi bir etkinlik için yemek odasını anında süsleyen küçük (ve genellikle oldukça ucuz) bir aksesuardır.

Zeminleri Boyayın
Bizi duyun. İyi bir zemin boyası, herhangi bir normal iç mekan boyasından çok daha pahalıya mal olmaz ve bunu, maliyetin çok altında bir muşamba veya vinil zemin görünümü oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Mutfak Depolama Alanına Yatırım Yapın
Makarna, pirinç, mısır gevreği ve diğer kilerlerinizi şık cam veya plastik kaplarda saklamak, hayatınızı birlikte yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. İster saklanmış ister sergilenmiş olsunlar da oldukça iyi görünüyorlar.

Yatak Takımını Değiştirin
Her şeyi değiştirmeniz gerekmez, ancak yeni bir nevresim gibi basit bir şey bile yatak odanıza çağdaş bir görünüm kazandırabilir.

Sehpa Olarak Sandalye Kullanın
Artık dekorunuzun geri kalanına uymayan eski bir sandalyeniz varsa, onu komodin veya sehpa olarak yeniden kullanın. Yeni ortamda çalışmasını sağlamak için yeni bir kat boya bile verebilirsiniz.

Taze Çiçekler Satın Alın
Taze çiçekler, canlı renkleri, mis kokulu kokuları ve sofistike görünümleriyle bir eve anında hayat verir. Güzel bir vazoya yatırım yapın ve her hafta pazarda birkaç ekstra dolar ile demetinizi yenileyin.

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli