Blog

DKY ON KAĞITHANE'DE YAŞAM BAŞLADI!

DKY ON Kağıthane projesinde anahtarlar sahiplerine teslim edilmeye devam ediyor.

DKY ON KAĞITHANE'DE YAŞAM BAŞLADI!

Yayın Tarihi:   28.11.2022

DKY ON Kağıthane projesinde anahtarlar sahiplerine teslim edilmeye devam ediyor. ‘Hayata açık’ mottosuyla teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi yaşamın merkezine alan, ulaşılabilir ve sürdürülebilir yeni nesil bir yaşam platformu sunan proje, daire sahiplerinden tam not aldı.
 


Yenilikçi uygulamalarıyla öne çıkan DKY ON Kağıthane projesi, toplamda 205 adet konut, 21 home ofis ve 10 adet ticari birimin yer aldığı 2 bloktan oluşuyor. Her detayın incelikle düşünüldüğü proje, brüt 60 ila 85 metrekare arasında değişen, 5 farklı tipte 1+1,5 ve 3 farklı tipte 2+1,5 daireden oluşuyor. Projede sosyal alanlara ve peyzaja yüzde 60, ofis ve ticari hacimlere ise yüzde 29 oranında alan ayrılmış durumda. 

‘Hayata Açık’ bir yaşam alanı
DKY ON Kağıthane projesinin öne çıkan özelliklerinden biri de konut alanlarının küçük hacimler içinde akıllı bir şekilde organize edilerek, geri kalan alanların ev sahiplerinin ortak kullanımına sunuluyor olması. Bu da DKY ON Kağıthane projesini ‘Hayata açık’ bir platform olarak konumlandırıyor.
 
Yeşil bir peyzaj kuşağıyla çevrelenmiş proje, sakinlerine yaz kış iyi vakit geçirebilecekleri mekanlar sunarken, koşu parkuru, çimle kaplı geniş sosyalleşme alanları, amfi tiyatro ve etkinlik mekanlarıyla da farklı beğenilere hitap ediyor. 

Kolay ulaşım imkanlarıyla fark yaratıyor
DKY ON Kağıthane projesi, Kağıthane’yi ve TEM Otoyolu’nu birbirine bağlayan Kemerburgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Stratejik konumu sayesinde hem otoyollara birkaç dakika hem de Kağıthane merkezinde bulunan M7 metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, sakinlerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor.
 

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli