Blog

Evinizi Yılbaşına Hazırlayın

Karantinada yılbaşı kutlamalarının kalabalık olmaması, ev halkıyla gerçekleştirilmesi ve mesafenin korunması gerekiyor. İlk bakışta tüm gün evde olmak biraz sıkıcı görünse de yeni yıl kutlamasını ufak değişikliklerle eğlenceli hale getirebiliriz.

Evinizi Yılbaşına Hazırlayın

Yayın Tarihi:   30.12.2020

Yeni bir yılı heyecanla karşılarken kutlamalarımızı pandemi gereği hazırlamaya çalışıyoruz.

Karantinada yılbaşı kutlamalarının kalabalık olmaması, ev halkıyla gerçekleştirilmesi ve mesafenin korunması gerekiyor. İlk bakışta tüm gün evde olmak biraz sıkıcı görünse de yeni yıl kutlamasını ufak değişikliklerle eğlenceli hale getirebiliriz. Sağlıklı olmanın en büyük hediye olduğu 2020 yılını uğurlarken yeni yılın güzellikler getireceğini umabiliriz.
Ayrıca evinizi yılbaşına göre dekore etmenin verdiği zevk de cabası.

Yılbaşı Ağacınızı Süsleyin
Görüntüsüyle evinizin tüm havasını değiştiren ve sıcacık bir ortam yaratan yılbaşı ağaçları olmazsa olmazlardan. Evinizin köşe başına  koyduğunuz çam ağacını, renkli ışıklı minik lambalar, noel baba  ikonları, hediye paketleri, renkli top süsler, geyik, kardan adam  gibi süsler ile daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.

Yılbaşı Süslerinizi Kendiniz Yapın
Bilindiği üzere bu aralar kendin yap akımı çok yaygın. Hem ailenizle beraber yaparken eğleneceğiniz hem de dışarıdan almaya kıyasla çok daha ekonomik olacak süsler yapmak mümkün. Bunun için ise tek ihtiyacınız hayal gücünüz. Örneğin ampullerinizi farklı renkte simlerle kaplayarak rengarenk ışıklandırmalara sahip olabilirsiniz.

Yılbaşı Renkleri: Kırmızı ve Yeşil
Şüphesiz ki yılbaşını düşündüğümüzde aklımıza gelen ilk renkler kırmızı ve yeşildir. Bu renkleri dekorasyonunuza katmayı planlarken tabi ki radikal bir kararla yeni koltuklar ya da mobilyalar almanız gerekmiyor. Kımızı/yeşil renklerinde alacağınız koltuk örtüleri ve aksesuarlar yeni yıl ruhunu yansıtmak için yeterli olacaktır. Yılbaşı ağacınızı süslerken kullanacağınız kırmızı ve yeşil süsler ile birlikte ağacın altına koyacağınız bu renkteki hediye paketleri de eklenince yılbaşına hazır sayılırsınız.

Pastel Renkli Kış Dekorasyonu!
Sıcak renklerin aksine daha pastel ve sade renklerden hoşlanıyorsanız beyaz-gümüş ve krem renklerini dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Daha doğal ve şık bir görünüm yaratmak için aksesuar ve hediye seçiminizde de, tercihinizi bu renklerden yana kullanarak zevkinize uygun bir ortam oluşturabilirsiniz.

Işık Detaylı Yılbaşı Dekorasyonu!
Hayal ettiğiniz yılbaşı konsepti ışıl ışıl bir ortam ise kesinlikle mum ve led ışık sisteminden yararlanmalısınız. Lapa lapa kar yağışının olduğu bir günde, perdelerinizi sonuna kadar açıp, ışıklarınızı söndürüp mum ya da lambader gibi loş ortam oluşturacak ürünleri kullanarak harika bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Yılbaşında Ev Partisi Düzenleyin
Yeni yılı evde tek başınıza karşılayacaksanız öncelikle, aranızda mesafeler olan arkadaşlarınızı organize ederek online bir parti yapabilirsiniz. Atıştırmalıklarınızı, yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayıp gece online programlar üzerinden görüntülü konuşabilirsiniz. Böylece hem özlem gidermiş hem de yeni yılı birlikte karşılamış olursunuz.
Eğer yeni yıla ailenizle birlikte girecekseniz, çeşitli oyunlar oynayarak bu geceyi daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca eski fotoğraf albümlerini çıkartıp tek tek hatıraları yad etmek için 31 Aralık harika bir gün. Eski tanıdıkların, arkadaşların, aile dostlarının kulaklarının çınlatılacağı bir aile toplantısı, tahmin edildiğinden çok daha duygusal anlara sahne olabiliyor. Bu hüzün ve mutluluk dolu zaman yolcuğunu sahip olduğunuz aileye sıkıca sarılarak tamamlayabilirsiniz. Sonuçta yeni yılda birbirinize en güzel hediye sizsiniz.

Mutlu Yıllar!

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli