Dekorasyon

 • Evinize Yepyeni Bir Görünüm Kazandıracak Dekorasyon İpuçları

  Sade dekorasyonlar az zaman harcanması gerektiği anlamına gelmez. Dekorasyon süreçlerini olabildiğince basit tutarak minimal bir iç tasarım gerçekleştirilebilir. Düzenlemelerin dikkatli yapılması en büyük verimi sağlayacak önemli etkenlerdendir. Eşyaları kullanırken nefes alabilecekleri alanlar yaratılırsa iyi dekorasyonlar yapabilmek mümkün olacaktır.

    Tarih: 10.12.2020
    Kategori:   Dekorasyon
 • Oturma Odanızı Baştan Yaratın

  Oturma odası dekore edilmek istendiğinde genellikle “Oturma odamı dekore etmeye nereden başlamalıyım?” sorusu sorulur. Öncelikle dekorasyon tarzınızın ne olduğunu düşünmelisiniz. Bunu bilmek size dekorasyon yolu boyunca kararlarınıza rehberlik edecek sinyaller verir. Dekorasyon tarzınızı göz önünde bulundurarak nasıl başlayacağınızla ilgili hazırladığımız ipuçlarını takip edin.

    Tarih: 08.01.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Mutfak Dekorasyonu İpuçları

  Mutfak için daha büyük olan her zaman daha iyi değildir. Küçük mutfaklar genellikle büyük mutfaklardan daha verimli çalışma alanı yaratır. Alanı iyi kullanma ve tasarım sadece büyük mutfaklara özel değildir. Mutfağınız için ihtiyacınız olan şeyler; alanınızı düzenli, işlevsel ve şık tutacak bazı güzel mutfak dekorasyon fikirleridir.

    Tarih: 12.02.2021
    Kategori:   Dekorasyon
 • Daha Fazla


  DKY E-bülten

  Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli