Bahçe & Peyzaj

 • Küçük dokunuşlarla çok şey değiştirtilebilirsiniz!

  Ne kadar küçük olursa olsun, evinizin tarzını dışarı taşıyan, nefes aldıran bir uzantısıdır balkonunuz. Bazen sohbet etmek, bazen ailecek keyifli yemekler yemek, bazen de sadece vakit geçirmek için kullandığımız balkonlarımızı, akıllıca döşeyerek daha keyifli hale getirebiliriz.

    Tarih: 12.11.2020
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Bahçe Düzenleme Önerileri

  Bahçenizi düzenlemek ve dış mekanınızı elden geçirmek istiyorsanız sizin için bazı bahçe ve peyzaj fikirleri derledik. Alanınıza uygun olacak şekilde yapılan bahçe düzenlemeleri aynı zamanda mülkünüzün değerini de arttıracaktır.

    Tarih: 24.12.2020
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Bahçenize Şıklık Katacak Mobilyalar

  Güzel bahçeler duyularımıza hitap eder. Basit konseptler, bahçe alanınızın keyfi için ve özellikle mikro bir bahçe olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, daha az gerçekten daha çok olabilir.

    Tarih: 29.01.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Bahçeniz İçin 'Kendin Yap' Fikirleri

  Evinizin hangi bölümü olursa olsun, kendi mobilyalarınızı yapmak her zaman sizi istediğiniz şeye tam olarak yaklaştırır ve bütçenize de dost olur. Bahçeniz için uygulayabileceğiniz birkaç kendin yap fikrini bu yazımızda keşfedebilirsiniz.

    Tarih: 11.03.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Saksıda Sebze Yetiştirmek

  Kendi sebzelerinizi ve bitkilerinizi yetiştirmek kulağa çekici geliyorsa ancak çok fazla alanınız yoksa, saksılar ve kaplar geleneksel mutfak arsasına uygun alternatiflerdir. Sebze bahçeniz yetersiz alan veya uygun olmayan bir alanla sınırlıysa, taze, besleyici, evde yetiştirilen sebzeleri kaplarda yetiştirmeyi düşünebilirsiniz.

    Tarih: 16.04.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​En İyi Yaz Bahçesi Fikirleri

  Sıcak havanın tadını çıkarıyorsanız, bu muhteşem yaz bahçesi fikirlerine bayılacaksınız.

    Tarih: 20.05.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Peyzaj Kenarı Fikirleri

  Peyzaj kenar malzemeleri için birçok seçenek vardır. Bahçe kenarı fikirleri için bu yazı size yol gösterebilir ve peyzajınız için en iyi ürünü seçmenize yardımcı olabilir.

    Tarih: 13.08.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Gizlilik için Bahçe Düzenlemeleri

  Bahçeniz dünyadan gizlenmiş özel bir alan olmalıdır. Mahremiyet için çevre düzenlemesi sizi iyi komşular yapabilir ve rüzgardan koruyabilir. Bahçenizdeki mahremiyetinizi sağlamak için duvarları, bitkileri ve diğer özellikleri kullanma hakkında fikir edinin.

    Tarih: 24.09.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Bahçenize Dikebileceğiniz En Güzel Kış Çiçekleri

  Yaz aylarının rengarenk bahçeleri yerini solgun kış bahçelerine bırakmasın istiyorsanız ortama sıcaklık katan, birbirinden güzel rengarenk kış çiçeklerini sizler için bir araya getirdik.

    Tarih: 28.10.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • ​Bahçe peyzajı nasıl planlanır?

  Peyzajınızı tamamen yeniden tasarlamak veya sadece birkaç değişiklik yapmakla ilgileniyor olun, ekime başlamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli faktörler vardır.

    Tarih: 24.12.2021
    Kategori:   Bahçe & Peyzaj
 • Daha Fazla


  DKY E-bülten

  Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli