Blog

Bahçenize Şıklık Katacak Mobilyalar

Güzel bahçeler duyularımıza hitap eder. Basit konseptler, bahçe alanınızın keyfi için ve özellikle mikro bir bahçe olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, daha az gerçekten daha çok olabilir.

Bahçenize Şıklık Katacak Mobilyalar

Yayın Tarihi:   29.01.2021

Güzel bahçeler duyularımıza hitap eder. Basit konseptler, bahçe alanınızın keyfi için ve özellikle mikro bir bahçe olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Nasıl yapılacağını biliyorsanız, daha az gerçekten daha çok olabilir. Bahçenizi tasarlarken, dikerken ve bakımını yaparken harcadığınız tüm sıkı çalışmalardan gerçekten zevk almak için oturmak için güzel ve rahat bir yere ihtiyacınız olacak. Verandanız ister büyük ister küçük olsun, evin hemen yanında veya bahçe harikalar diyarının ortasında, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce seçenek ve her zevke ve bütçeye uyacak stiller vardır.

İster açık havada biraz yemek yiyerek arkadaşlarınızı eğlendirmek, ister sıcak bir Pazar sabahını etrafta uzanıp biraz ışınları yakalayarak geçirmek olsun, size en uygun bahçe mobilyalarını keşfetmek için en iyi seçimlerimizi bulmanıza yardımcı olabilir. Şık bir dış mekan sığınağı için sahip olunması gereken bu bahçe mobilyaları parçalarıyla mekanınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bahçenizi, kişisel sığınağınız olarak tasarlarken, bu mobilya fikirlerinden bazılarını uygulayabilir, rahat ve konforlu bir ortama dönüştürebilirsiniz.
 
Bahçe mobilyaları için birkaç öneri;
Ziyaretçileri bahçenizde ağırlamak istiyorsanız, çıkarılabilir şemsiyeli ayaklı büyük, üstü camlı veya dinlenip sohbet etmek için rahat bir yemek takımı satın almayı tercih edebilirsiniz.
Aklınızda, bahçenizi, rahatlamak, kafa dinlemek ve bazen de yalnızlığınızın tadını çıkarmak için kullanmak varsa daha küçük tek kişilik sandalyelere, hamaklara veya asma salıncaklara yönelmelisiniz. Güneş ışığında uyuklamayı sevenler için bir sandalye ve kanepeden bir yatağa dönüştürülebilecek mobilyalara göz gezdirin.
 

Beyaz Geleneksel Hasır Koltuklar
Beyaz hasırlar gelenekseldir ve dışarıda kaldıkları uzun süreler boyunca yaşlanırlar. Tüm bahçe mobilyalarında olduğu gibi, bunları da kışın içeri getirmek isteyebilirsiniz. Beyaz hasırların görünümlerinin bozulmaması için birkaç yılda bir yeniden boyanmasını sağlamalısınız.
 
Sedir Katlanır Sandalyeler ve Tekerlekli Tepsi
Sedir sandalyeler bahçeniz için ihtiyaç duyulmadığında kolayca saklanabilecek, esnek bir seçenektir. Bir dizi sedir katlanabilir sandalye, bir masa ve tekerlekli servis tepsisiyle bahçenizin temel taşlarını oluşturmuş olacaksınız. Bu parçalar ileri geri taşınabilecek kadar hafif olduğu kadar uzun yıllar kullanılabilecek kadar da sağlamdırlar.

 
Açık Veranda Masası
Bahçe eğlencelerinin ortak bir sorunu, konuklarınızın içeceklerini ve tabaklarını tutup onları bırakacak hiçbir yerlerinin olmamasıdır. Bunun için yüksek ayaklı masalar en iyi tercih olabilir. Bu, evinizin başka bir yerinde sahip olduğunuz veya bir ikinci el mağazasından veya bahçe satışından ucuza satın alabileceğiniz bir masa olabilir.
 

Asma Bank Salıncaklar
Günümüzde son derece popüler olan asma salıncaklarla rahatlayabilirsiniz. Bu tip salıncaklar standart bir kanepe kadar geniş ve konforlu bir koltuk kadar da rahatlardır. Ayrıca salıncağınızı, şık ve rahat minderler ve kırlentlerle de süsleyerek bahçenize ayrı bir renk de katabilirsiniz.

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli