Mimari

 • Yepyeni bir daire konsepti: +1,5

  Yepyeni bir daire kavramı DKY'de sizi bekliyor. Ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız ferah, kullanışlı, güneş alan evlerimiz kayıpsız mimariyle inşa ediliyor, sahip olduğunuz hiçbir metrekare boşa gitmiyor.

    Tarih: 25.01.2018
    Kategori:   Mimari
 • 2021 Mimari Trendleri

  Evlerimiz yaşamın en konforlu ve güvenilir alanlarıdır. Yaşamınıza uygun bir mimari ile evinizi daha keyifli hale getirmek mümkün. Her caddede yürüdüğünüzde neredeyse her yerde mimari tarzların ve zevklerin zamanla değiştiğini görebiliriz. Binalar, yeni inşaat yöntemlerinden, demografik değişimlerden ve sanattaki trendlerden etkilenirler. İşte mimarideki güncel trendlerden birkaçı:

    Tarih: 21.01.2021
    Kategori:   Mimari
 • Dünya'daki En İyi 10 Mimari Yapı

  Dünyanın dört bir yanından büyüleyici mimari yapılar, aynı zamanda en iyi binalar ve simge yapılar arasındadır. Neredeyse her kıtayı kapsayan 10 mimari hazineyi derledik.

    Tarih: 05.03.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Hayata Açık Konsepti ile DKY ON Kağıthane

  Mimari konsept, bir projeyi başından sonuna kadar takip eden ve bitişte olduğu kadar başlangıçta da önemli kalan tek tutarlı unsurlardan biridir. Bir mimari konsept örneği olarak DKY ON Kağıthane projemizi gelin birlikte inceleyelim.

    Tarih: 09.04.2021
    Kategori:   Mimari
 • Mimari Tarzlar ve Belirleyici Özellikleri

  Hiç bir binaya bakıp hangi mimari tarzda olduğunu merak ettiniz mi? Göz önünde bulundurulması gereken pek çok mimari ipucu vardır, özellikle bir bina birkaç dönem yaşadığında, yaşlandıkça özelliklerini bir araya getirir. Tarihteki en etkili mimari tarzlardan ve hareketlerden bazılarını ve özelliklerini sunuyoruz.

    Tarih: 14.05.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Yeni Normal Evler

  Pandemi yaşam tarzlarımızı ev ofisleri, yüz maskeleri, hijyen uygulamaları ve sosyal mesafeler gibi radikal bir şekilde farklı bir yola soktu. Bu değişimin bireysel ve toplumsal normlarla ne kadar iç içe olduğu göz önüne alındığında şehirler ve mimari uygulamalarda meydana gelecek değişiklikler öngörülebilir hale geldi.

    Tarih: 30.07.2021
    Kategori:   Mimari
 • En İyi Ev Tasarım Planı için Öneriler

  Evleri gezerken, oda düzenlerine göz atarken ve kendi evinizi inşa etmeyi hayal ederken, bir evde yaşama deneyimini bozabilecek yaygın tasarım kusurlarının farkında olmak yardımcı olur. İşte ortak tasarım tuzaklarından başarıyla kaçınan planlar.

    Tarih: 15.10.2021
    Kategori:   Mimari
 • ​Dayanıklı binalar nasıl tasarlanır?

  Dayanıklılığın çevresel ve ekonomik faydaları oldukça açık görünmektedir. Dayanıklı bir bina - uzun süre dayanan - onu inşa ederken ortaya çıkan çevresel ve ekonomik maliyetleri amorti etmek için uzun bir süre sağlar.

    Tarih: 03.12.2021
    Kategori:   Mimari
 • Daha Fazla


  DKY E-bülten

  Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli