Blog

Yepyeni bir daire konsepti: +1,5

2+1,5'tan 5+1,5'a yepyeni bir daire kavramı DKY'de sizi bekliyor. Ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız ferah, kullanışlı, güneş alan evlerimiz kayıpsız mimariyle inşa ediliyor, sahip olduğunuz hiçbir metrekare boşa gitmiyor.

Yepyeni bir daire konsepti: +1,5

Yayın Tarihi:   25.01.2018

2+1,5'tan 5+1,5'a yepyeni bir daire kavramı DKY'de sizi bekliyor. Ailelerin ihtiyaçlarına göre tasarladığımız ferah, kullanışlı, güneş alan evlerimiz kayıpsız mimariyle inşa ediliyor, sahip olduğunuz hiçbir metrekare boşa gitmiyor. Üstelik evinizde camla kapanabilen balkon size fazladan yaşam alanı kazandırıyor. Bu yüzden DKY'nin yeni nesil evleri +1,5 olarak adlandırılıyor. 2+1,5'tan 5+1,5'a uzanan geniş daire seçenekleriyle DKY size bir evden daha fazlasını sunuyor.

+1,5 konseptinin balkonlardaki ve diğer kullanımdaki ölü alanları kullanıma kazandırarak, “Dairelerin hiçbir metrekaresinin boşa gitmemesi, evlerin tam anlamıyla kullanıcıya yönelmesi için çalışıyoruz. Kapanabilir balkon fazladan bir yaşam alanı ve mükemmel bir konfor sunuyor.

Tüm projelerimizde merkeze "Aile"'yi alarak, aile albümünüzü mutluluk fotoğraflarıyla doldurabilmeniz için çalışıyoruz.

+1,5 konseptimizi birde satış uzmanlarımızdan dinlemek isterseniz, aşağıdaki adresten projenizi seçip formumuzu doldurun sizi arayalım.

dkyinsaat.com/projeler

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli.