Yaşam

 • Karantinada Neler Yapılabilir? Aktivite Rehberi

  Yeni bir restorana gidene, dans etmeye, konsere gidip, film izlemeye ya da arkadaşlarınıza sarılıncaya kadar keyifli vakit geçirebileceğiniz birkaç öneri derledik.

    Tarih: 17.12.2020
    Kategori:   Yaşam
 • Evinizi Yılbaşına Hazırlayın

  Karantinada yılbaşı kutlamalarının kalabalık olmaması, ev halkıyla gerçekleştirilmesi ve mesafenin korunması gerekiyor. İlk bakışta tüm gün evde olmak biraz sıkıcı görünse de yeni yıl kutlamasını ufak değişikliklerle eğlenceli hale getirebiliriz.

    Tarih: 30.12.2020
    Kategori:   Yaşam
 • Rezidans Yaşamı Hakkında Her Şey

  Son yıllarda sıkça tercih edilen rezidanslar, konfor ve sosyal donatılarla güvenli bir yaşam alanı sunuyor. Eğer rezidans yaşamı için düşünceleriniz varsa size neler sunabileceği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımıza göz atın.

    Tarih: 05.02.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Covid-19’u Evinizden Uzak Tutmanın İpuçları

  Evinizdeki yüzeyleri temizlemek ve sterilize etmek, sizin veya sevdiğiniz birinin Covid-19’a yakalanma olasılığını düşürmeye ve onu başka birine yayma şansınızı azaltmaya yardımcı olabilir. Aşağıda, virüsün yüzeylerde ne kadar süre dayanabileceğine, hangi dezenfektanların onu öldürebileceğine ve temiz tutmak için atmanız gereken adımlara değineceğiz.

    Tarih: 19.03.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Ev Kazaları ve Alınacak Önlemler

  Maalesef eviniz, kazaların meydana gelme olasılığının en yüksek olduğu yerdir. Kazaların önlenmesi için herkes evdeki tehlikelerin farkında olmalıdır.

    Tarih: 22.04.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Evde Çalışma Alanı Nasıl Kurulur?

  Evden çalışırken üretken kalmak için çeşitli stratejiler vardır. Bu nedenle, uzaktan çalışma için mükemmel bir yer ve uygun ekipman seçmenize yardımcı olacak bir ipucu ve fikir listesi hazırladık.

    Tarih: 28.05.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Evinizi Ekonomik Bir Şekilde Yenilemenin Yolları

  Sanırım hepimiz, zaman zaman evimizden ve iç mekandan sıkılırız. Ancak bu sorununu ortadan kaldırmak için bir odanın görünümünü değiştirebilecek küçük, ucuz değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz.

    Tarih: 20.08.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Feng Shui Dekorasyon İpuçları

  Mimariye, ev sitesine ve iç tasarıma uygulanan Feng shui ilkeleri, saçma batıl inançlar değil, pratik ve sağduyulu direktiflerdir. Temel feng shui kurallarını anladıktan sonra evinizde daha iyi bir enerji akışı yaratabilirsiniz.

    Tarih: 01.10.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Ev Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bir ev satın almayı mı planlıyorsunuz? Sizi ve ailenizi uzun vadede mutlu edecek, sizin için doğru olan mülkü bulmanıza yardımcı olacak bu ipuçlarına göz atmalısınız.

    Tarih: 11.11.2021
    Kategori:   Yaşam
 • Daha Fazla


  DKY E-bülten

  Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli