EN

Kurumsal

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurum olmak.
 

Misyonumuz

İnsanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anılara tanıklık etmek...
 

Değerlerimiz

Dinamik bir anlayışla çalışmak

İnşaat sektörü içinde bulunduğu konjonktürel yapı itibariyle son derece hareketlidir. Böylesine hareketli bir sektörde lider olmak, çok daha dinamik bir yapılanmayı, şirketin temel değerleri arasında görmeyi gerektirir.

DKY İnşaat, sahip olduğu bu yapılanma sayesinde sadece inşaat teknolojisindeki hızlı değişimlere, sektörel hareketliliğe ve mevzuat değişikliklerine hızla uyum sağlamakla kalmıyor, dinamizmini ürettiği projelerine de yansıtıyor.

Modern projesi bugün hem mimari özellikleri hem de estetiğiyle dinamik projeler anlayışının İstanbul’daki en önemli simgelerinden biri. Modern’in yanı sıra tüm diğer DKY İnşaat projeleri de içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerini harcında barındırıyor.

Kaliteli yapılar, kaliteli yaşamlar sunmak

Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değişiyor. İnsanlar, artık yaşadıkları evlerin kendi yaşamlarına değer katan öncelikli unsur olduğunu biliyor. Bu nedenle DKY İnşaat kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüyor.

DKY İnşaat’ın projeleriyle kaliteli yaşama alışkanlığı evden başlıyor. Her projesindeki kalite anlayışıyla, insanı ve doğayı merkez alan mimari kimliğiyle, DKY İnşaat 55 yıllık deneyimiyle kentin yaşam kalitesini artırıyor.

Yenilikçi yaşam alanları tasarlamak

DKY İnşaat, her zaman çağın ötesinde olmayı hedeflemiş ve yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiştir. DKY İnşaat, her projesini yenilikçilik kavramı üzerine inşa ediyor.

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli