EN

Kurumsal

Grup Şirketleri

DKY Sigorta
Sigorta sektöründe profesyonel ve nitelikli kadrosuyla, müşteri odaklı, kaliteden ödün vermeyen, saygın, çağdaş ve kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmayı ilke edinmiştir. Güçlü mali yapımız, deneyimlerimiz ve geniş ürün yelpazesiyle tüm değerlerinizi güvence altına almak, korumak ve satış sonrasında da maxımum hizmet anlayışımızla çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz… Acentemiz Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleriyle çalışmakta olup; tüm sigorta branşlarında faaliyet göstermektedir.

 
DKY Kentsel
DKY olarak pazar potansiyellerini en doğru şekilde analiz ediyor ve geleceğin gereksinimlerini öngörerek projelerimizi geliştiriyoruz. Saha araştırma ve kentsel dönüşüm süreçlerinin yönetilmesine yönelik faaliyetlerimize ek olarak kendi kaynaklarımızla iş geliştiriyor, proje yönetimi ve inşaat alanlarında butik ve farklılaşan çalışmalarla konut, ofis ve karma projeler üretiyoruz.
 
Proje geliştirdiğimiz bölgelerdeki beklentileri iyi saptayarak kentsel dönüşüm süreçlerinin her aşamasında çok yönlü ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Süreçlerin sorunsuz ve en kısa sürede tamamlanmasını ilke ediniyoruz. Şehrin tarihi, kültürel ve doğal dokusunu koruyarak bölge ihtiyaçlarını ve toplum yararını gözeten kaliteli, modern, kullanışlı, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretiyor, daire sahiplerinin ve potansiyel kullanıcıların memnuniyetini sağlıyoruz. Sağlıklı, yaşanabilir ve yaşayan kentsel mekanlar geliştirerek kentsel dönüşüm projelerinde ilk akla gelen firmalar arasında yer almayı hedefliyoruz.

DKY E-bülten

Satışı devam eden projelerimiz ve diğer yeniliklerle ilgili bilgi almak için, e-posta adresinizi bırakmanız yeterli