1%

Haberler

2017-11-30 14:07:06Son Güncelleme : 2017-11-30 14:12:13

DKY İnşaat’tın bahar kampanyası herkesi “Ev”lendirecek

DKY İnşaat’tın bahar kampanyası herkesi “Ev”lendirecek
DKY İnşaat, Ada, Sahil, Lokum Evler, DKY On, Kartal ve Business Kartal projeleri için bahar kampanyası başlattı. Kampanya dahilinde dileyen herkes Haziran sonuna kadar geçerli olacak, 80 aya kadar sıfır faiz imkanından yararlanabilecek.

DKY İnşaat, İstanbul'un hızlı gelişen ve en çok değerlenen  bölgelerinde bulunan projeleri için, konut alımını kolaylaştıracak bahar kampanyasıyla cazip fırsatlar sunuyor.  Kampanya kapsamında gönlündeki eve sahip olmak ya da geleceği için kazançlı bir yatırım yapmak isteyen herkes, 80 aya kadar sıfır faiz oranıyla, DKY İnşaat’ın DKY Ada, DKY Sahil,  DKY On, DKY Kartal ve DKY Business Kartal projelerinden daire alabilecek.
 
DKY İnşaat’ın hayatı kolaylaştıran +1,5 konseptli daireleriyle ayrıcalıklı yaşamlarının tadını çıkarmak isteyen herkes, avantajlarla dolu bu kampanyadan Haziran sonuna kadar yararlanabilecek.


Şehrin kalbinde yeni bir yaşam fırsatı DKY ON’da

Kağıthane’yi tepeden gören bir konumda olan DKY ON, Kağıthane’yi ve TEM Otoyolu’nu birbirine bağlayan Kemerburgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Stratejik konumu sayesinde hem otoyollara birkaç dakika hem de Kağıthane merkezinde yapımı tamamlanmak üzere olan metro istasyonuna yürüme mesafesi ile her yere kolay ulaşım imkanı sunuyor.
Yeni nesil yaşam ihtiyaçlarına göre kurgulanan ve 57 ila 86 metrekare arasında değişen 1+1,5 ve 2+1,5 tipinde 205 konut, ticari alan ve ofislerden oluşan DKY ON’un toplam inşaat alanı 38 bin metrekareden oluşuyor. Toplam 200 milyon TL’lik yatırımla gerçekleştirilen projede 4 bin 750 metrekare ofis ve bin 450 metrekare ticari alan bulunuyor. DKY ON Kağıthane projesinde, daireler katlanabilir duvarlar, gizlenebilen yüzeyler ve yeniden işlevlendirilebilir alanlarla farklı ihtiyaçlara yönelik düzenleme olanağına sahip.


DKY Kartal’da ‘1,5 salon’, 7 dönümlük dev yaşam alanı

DKY İnşaat’ın Anadolu Yakası’nın yeni yatırım, yaşam ve iş merkezi ve bulunduğu bölgenin sembollerinden biri haline gelmeye aday olan DKY Kartal projesi sektöre, 1 yerine ‘1,5 salon’ kavramının getirmesiyle dikkat çekiyor. 7 dönümlük dev yaşam alanına inşa edilmiş tüm dairelerde salonlara ilave 5-7 metrekare büyüklüğünde kullanım alanı kazandıracak balkonlar bulunuyor. Bu balkon alanları dairelere ek yaşam alanları kattığı için DKY Kartal'daki daireler 2+1,5, 3+1,5, 4+1,5, 5+1,5 ve 6+1,5 olarak adlandırılıyor. Kartal’ın en kolay ulaşım sunan noktasında yer alan DKY Kartal, zemin kattan en üst kata kadar tüm dairelerini Adalar manzarası sunacak şekilde tasarlandı.
 

DKY Business Kartal her açıdan “Business class”

Kartal’ın iş merkezi olmaya aday DKY Business Kartal, DKY Kartal’ın ofis bloğu olarak yükseliyor. Ayrıcalıklı lobisi, nefes kesen adalar ve deniz manzarasına bakan konforu ofisleri, tam donanımlı toplantı odaları, lounge ve teras katında bulunan panoramik görüş sunan Roof’u, yemek salonu, restoranı ve kafeteryaları ile bir iş merkezinden çok daha fazlasını sunuyor. Yanında bulunan metro ile kolay bir ulaşım imkanı sağlayan ve 2019’da teslim edilmesi planlanan DKY Business Kartal kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında yer alıyor.


DKY Sahil’i şimdi alan çok kazançlı çıkacak

DKY İnşaat’ın Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayan DKY Sahil projesi ise denize sıfır konumda yer alıyor. Kesilmeyen Prens Adaları ve Marmara Denizi manzarasıyla kentin merkezinde sayfiye yeri havasında olacak DKY Sahil’de 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. 5 bin metrekare alanda yapılacak olan ve 2019 Haziran ayında tamamlanması planlanan DKY Sahil’de yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu yer alıyor.


DKY Ada yolda

DKY İnşaat’ın Kartal’da gerçekleştireceği kentsel dönüşüm projelerinden biri olan DKY Ada projesinin çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. DKY İnşaat, 750 konutluk bu projesinde de buçuk konseptli daireleri ile sunduğu rahat yaşam alanları, açık- kapalı yüzme havuzları ve eşsiz manzarasıyla görenleri büyüleyecek.